تبلیغات
FC Barcelona - راسل از ریاست باشگاه بارسا استعفا داد

بازدید : مرتبه
تاریخ : جمعه 4 بهمن 1392
ساندرو راسل رئیس باشگاه بارسلونا در نشستی خبری رسماً استعفای خود را اعلام کرد و جانشین خود، جورپ ماریا بارتومئو را به عنوان رئیس جدید باشگاه تا سال 2016 معرفی کرد.
پس از نشست فوق العاده کادر مدیریت باشگاه بارسلونا، ساندرو راسل از عنوان ریاست باشگاه بارسلونا استعفا داد. نایب رئیس باشگاه، جوزپ ماریا بارتومئو ریاست باشگاه را تا سال 2016 بر عهده خواهد گرفت.
در نشستی که راسل به همراه جوزپ ماریا در میان خبرنگاران حاضر شدند، رئیس باشگاه سخنانی را مطرح کرد که در ادامه به مهمترین بخش های این سخنرانی اشاره خواهیم کرد.

«نزدیک به چهار سال پیش، طی مراسم انتخابات ریاست باشگاه در سال 2010، هزاران نفر از اعضای باشگاه با اشتیاق فراوان آراء خود را به صندوق ها ریختند تا نشان دهند که چه کسی را در مسند ریاست باشگاه قرار می دهند. آن روز فراموش نشدنی بود. یک جشن دمکراتیک که به شکوه و سربلندی بارسا افزود».
«در آن روز 61% از رای دهندگان مرا به عنوان ریاست باشگاه تا سال 2016 انتخاب کردند».
«در این چهار سال غم ها و شادی های فراوانی را تجربه کردیم، زیرا ما همه هوادار بارسا هستیم. درست مانند نسل های گذشته که مدت زمانی بیش از یک قرن را با این شادی ها و غم ها سپری کردند».

«امروز ما شاهد آن هستیم که موفقیت های ما ناشی از پیروزی های ما درون زمین فوتبال است و این مساله پشتوانه خوبی برای ایستادگی مقابل مشکلات فراوان پیش روی ماست؛ از قبیل مشکلات سیاسی، خارجی و در حال حاضر، از همه بد تر فشار ها از فضایی که خود منشا آن هستیم به ما می رسد. در چهار سال گذشته ما یک جام لیگ قهرمانان، یک جام قهرمانی باشگاه های جهان، دو قهرمانی لالیگا، یک قهرمانی جام حذفی، یک قهرمانی سوپر کاپ اروپا، سه سوپر کاپ اسپانیا و یک قهرمانی کاتالونیا را بدست آوردیم. به علاوه، سایر تیم های حرفه ای ما نیز با عملکرد خوب خود باعث افتخار و سربلندی باشگاه شدند و باشگاه را به عنوان یک باشگاه چند رشته ای سطح بالا مطرح کردند».

«اما در میان این همه قهرمانی، مشکلاتی نیز بر سر راه ما قرار داشت. در مواردی من و خانواده ام در شرایطی به دور از جنجال های رسانه ای با تهدید هایی روبرو شدیم. این مشکلات مرا به این فکر انداخت که با ریاست باشگاه، خود و خانواده ام را به خطر انداخته ام».

«ظرف چند روز اخیر قضاوت ها و اظهار نظر های نا عادلانه و تهمت های فراوانی پیرامون اختلاس به من نسبت داده شد و سبب شد تا کار به مراجع قضایی برسد. از همان آغاز گفته بودم که قرار داد نیمار در صحت کامل منعقد شد و این قرارداد تنها باعث ایجاد حس نا امیدی و حسادت در دل برخی از دشمنان ما شد».

«کادر مدیریت باشگاه مانند یک تیم است و این تیم پروژه ای را مدیریت می کند که باعث موفقیت های فراوانی برای باشگاه می شود. نمی خواهم که حملات و اظهار نظر های نا عادلانه تاثیر منفی بروی مدیریت و یا چهره باشگاه بیاندازد».

«اکنون مطابق با اساسنامه باشگاه، استعفای غیر قابل فسخ خود را از ریاست باشگاه بارسلونا اعلام می کنم».

«از این لحظه، تا زمانی که مدیران معرفی شوند، طبق اساسنامه نایب رئیس باشگاه هدایت باشگاه را در دست خواهد گرفت و تا پایان زمان تعیین شده، یعنی تا سال 2016 در این سمت باقی خواهد ماند. این نظری بود که اعضا متفقاً بروی آن توافق کردند».

«در پایان از خانواده ام تشکر می کنم. آنها هستند که ماهیت زندگی ام را تشکیل می دهند و از هر چیز دیگری برای مبیشتر اهمیت دارند».

«از همه شما تشکر می کنم».
لطفا نظر یادتون نره


ارسال توسط ali yuosefi
تیمهای دیگر بارسلونا
تیم«B»، تیم جوانان، تیم بانوان و...
كلیك كنید

اسکوربورد بازی بارسا

یكشنبه 21 اردیبهشت 1393

لالیگا هفته 37

                   

الـچـه         _           بارسلونا

ورزشگاه: مانوئل والرو

ساعت 21:30 (ایران)نتیجه بازی قبل

شنبه 13 اردیبهشت 1393

لالیگا هفته 36

                   

بارسلونا         2_2         ختـافه

ورزشگاه: نیوكمپ

گلها: مسی - الكسیس

امکانات جانبی

پیوند های روزانه
آرشیو مطالب
صفحات جانبی