تبلیغات
FC Barcelona - مارتینو: مستحق باخت نبودیم

بازدید : مرتبه
تاریخ : دوشنبه 11 آذر 1392
سرمربی بارسلونا پس از شکست برابر بیلبائو می‌گوید تیمش مستحق باخت در این دیدار نبوده است.
بارسلونا در هفته پانزدهم لیگا اولین شکست خود در این فصل لیگا را متحمل شد و با نتیجه یک بر صفر مغلوب اتلتیک بیلبائو شد.

مارتینو سرمربی بارسلونا پس از شکست برابر بیلبائو در لیگا گفت: امروز بازی از تیمم دیدم که فکر نمی‌کنم مستحق شکست بودیم. با این حال فکر نمی‌کنم این شکست به باخت ما در بازی با آژاکس ربط داشته باشد. مطمئنا دو شکست پیاپی در لیگ قهرمانان اروپا و لیگا چیزی نیست که باشگاه بزرگی مثل بارسلونا به آن عادت داشته باشد. فکر می‌کنم پس از شکستی که برابر آژاکس داشتیم تلاش زیادی کردیم که بتوانیم آن نتیجه را پاک کنیم. بازیکنانم در این دیدار تلاش زیادی کردند اما در نهایت نتوانستیم دروازه بیلبائو را باز کنیم و شکست خوردیم. من از عملکرد تیمم تا دقیقه 70 کاملا راضی هستیم . شانس‌های گلزنی زیادی داشتیم و می‌توانستیم گل‌های زیادی به ثمر برسانیم اما در ادامه مسابقه تمرکزمان را از دست دادیم و سپس دروازه‌مان باز شد.

مارتینو ادامه داد: تازه اول فصل است. این شکست می‌تواند برای ما درس بزرگی باشد تا در ادامه فصل هوشیار باشیم و هیچ بازی را دست کم نگیریم. ما هنوز هم در صدر قرار داریم و یک پیروزی در بازی هفته آینده می‌تواند دوباره آرامش را به اردوی ما اضافه کند. وقتی شکست خوردیم، انتقاد کردن از ما راحت است. اما به نظر من اینکه نتوانستیم شوت در چارچوب زیادی داشته باشیم چیز نگران کننده‌ای نیست. فکر نمی‌کنم ما برای پیروزی در یک دیدار باید در هر بازی خودمان 10 شوت در چارچوب داشته باشیم. باختن به این شکل ناراحت کننده است. اگر در این دیدار مستحق پیروزی نبودیم، مستحق شکست نیز نبودیم.

سرمربی بارسلونا در ادامه گفت: هواداران اتلتیک‌بیلبائو حمایت پرشوری را از هواداران خود در این دیدار داشتند و 90 دقیقه تیمشان را به خوبی تشویق کردند.

لطفا نظر یادتون نره


ارسال توسط ali yuosefi
تیمهای دیگر بارسلونا
تیم«B»، تیم جوانان، تیم بانوان و...
كلیك كنید

اسکوربورد بازی بارسا

یكشنبه 21 اردیبهشت 1393

لالیگا هفته 37

                   

الـچـه         _           بارسلونا

ورزشگاه: مانوئل والرو

ساعت 21:30 (ایران)نتیجه بازی قبل

شنبه 13 اردیبهشت 1393

لالیگا هفته 36

                   

بارسلونا         2_2         ختـافه

ورزشگاه: نیوكمپ

گلها: مسی - الكسیس

امکانات جانبی

پیوند های روزانه
آرشیو مطالب
صفحات جانبی