تبلیغات
FC Barcelona - اگر کاپیتان اسپانیا بودم مسی را انتخاب می‌کردم

بازدید : مرتبه
تاریخ : یکشنبه 26 آبان 1392
کاپیتان دوم بارسلونا اعتراف کرد اگر او کاپیتان تیم ملی اسپانیا بود در رای‌گیری برای انتخاب برنده توپ طلای فیفا به هم‌تیمی آرژانتینی‌اش رای می‌داد.
ژاوی هرناندس در گفت‌وگویی که صبح امروز (یکشنبه) با روزنامه اسپورت اسپانیا انجام داد، تاکید کرد با وجود افت لیونل مسی در سال 2013 هنوز هم او را برترین بازیکن دنیا می‌داند.


ژاوی با اشاره به جو‌سازی برخی از رسانه‌ها در خصوص مراسم انتخاب برترین‌های فوتبال دنیا و اینکه خیلی‌ها شانسی برای مسی جهت کسب توپ طلای فیفا قائل نیستند، اظهار داشت: مسی تا الان 4 دور متوالی توپ طلا را برده است و همین موضوع ممکن است سبب شود آنهایی که می‌خواهند رای بدهند با خود بگویند او به اندازه کافی توپ طلا را برده است و شاید این بار حق بازیکن دیگری باشد که این جایزه را کسب کند. به نظر من اما با نگاهی به آمار عملکرد برترین بازیکنان دنیا می‌شود تشخیص داد که مسی هنوز هم برترین است و شکی در این مورد ندارم. اگر کاپیتان تیم ملی اسپانیا بودم به او رای می‌دادم.

ژاوی افزود: اینکه آیا مسی برترین بازیکن دنیا است یک بحث است و اینکه آیا برترین بازیکن دنیا در سال 2013 بوده بحثی دیگر. اگر منظور از برترین بازیکن جهان برترین بازیکن در سال 2013 باشد آن وقت می‌شود درباره گزینه‌های دیگر هم فکر کرد. به نظر من 4 دوره پیروزی لئو برای بردن توپ طلا شانس او برای کسب مجدد آن را کم کرده است.

ستاره خط میانی بارسلونا در پاسخ به این سوال که «آیا در غیاب مسی مصدوم روی بارسلونا فشار بیشتری خواهد آمد؟»، تصریح کرد: در گلاسکو و بازی برابر سلتیک ما بدون مسی به میدان رفتیم. نمی‌شود کل بار تیم را روی دوش یک نفر گذاشت. این اشتباه است. ما بدون مسی هم می‌توانیم کار کنیم اما با او وضعیت‌مان بهتر است. تمام بار حملات ما روی شانه‌های مسی نیست. حملات ما از درون دورازه و با ویکتور والدس شروع می‌شود. ما می‌دانیم که بهترین بازیکن دنیا را در اختیار نداریم و امیدواریم که او هرچه سریع‌تر بهبودی‌اش را به دست آورد.

لطفا نظر یادتون نره


ارسال توسط ali yuosefi
تیمهای دیگر بارسلونا
تیم«B»، تیم جوانان، تیم بانوان و...
كلیك كنید

اسکوربورد بازی بارسا

یكشنبه 21 اردیبهشت 1393

لالیگا هفته 37

                   

الـچـه         _           بارسلونا

ورزشگاه: مانوئل والرو

ساعت 21:30 (ایران)نتیجه بازی قبل

شنبه 13 اردیبهشت 1393

لالیگا هفته 36

                   

بارسلونا         2_2         ختـافه

ورزشگاه: نیوكمپ

گلها: مسی - الكسیس

امکانات جانبی

پیوند های روزانه
آرشیو مطالب
صفحات جانبی