تبلیغات
FC Barcelona - مسی اختلافی با کادر پزشکی ندارد

بازدید : مرتبه
تاریخ : جمعه 24 آبان 1392
باشگاه بارسلونا با رد شایعات اخیر در بیانیه‌ای اعلام کرده روابط فوق‌ ستاره آرژانتینی این تیم با اعضای کادر پزشکی باشگاه به هیچ وجه تیره و تار نشده است.
سران باشگاه بارسلونا تاکید کردند هیچ یک از اخباری که حاکی از بروز اختلاف میان او و خوانخو برائو، فیزیوتراپ تیم بارسلونا بوده صحت ندارد و او در کنار برائو مشغول سپری کردن دوران ریکاوری خود است.

در بیانیه‌ای که از سوی باشگاه بارسلونا منتشر شده، آمده است:«کادر پزشکی بارسلونا در 2 روز اخیر مشغول تمرین دادن مسی بوده است و او می‌تواند به طور کامل آمادگی خود را به دست آورد. با توجه به این موضوع که قرار بود مسی در بازی‌های تیم ملی آرژانتین حضور داشته باشد، لوئیس گارسیا، فیزیوتراپ این تیم به بارسلونا سفر کرده است تا به نمایندگی از فدارسیون فوتبال آرژانتین وضعیت و شدت مصدومیت مسی را بررسی کند.»

در ادامه این بیانیه آمده است:«تیم پزشکی بارسلونا مانند همیشه مسئول درمان و برگرداندن مسی به دوران آمادگی‌اش است و این وضعیت در مورد سایر بازیکنان تیم هم صدق می‌کند، حتی زمانی که آنها در اردوی تیم‌‌های ملی خود و یا مشغول سپری کردن تعطیلات کریسمس هستند. مایلیم گزارش‌هایی که از سوی برخی رسانه‌ها منتشر شده است را به کلی تکذیب کنیم. خوانخو برائو یک فیزیوتراپ حرفه‌ای است که ما در چند سال اخیر شناخت خوبی از وی به دست آورده‌ایم، ضمناً او دیگر به صورت مداوم با لئو کار نمی‌کند چرا که در باشگاه مسئولیت‌های دیگری هم دارد.»

لطفا نظر یادتون نره


ارسال توسط ali yuosefi
تیمهای دیگر بارسلونا
تیم«B»، تیم جوانان، تیم بانوان و...
كلیك كنید

اسکوربورد بازی بارسا

یكشنبه 21 اردیبهشت 1393

لالیگا هفته 37

                   

الـچـه         _           بارسلونا

ورزشگاه: مانوئل والرو

ساعت 21:30 (ایران)نتیجه بازی قبل

شنبه 13 اردیبهشت 1393

لالیگا هفته 36

                   

بارسلونا         2_2         ختـافه

ورزشگاه: نیوكمپ

گلها: مسی - الكسیس

امکانات جانبی

پیوند های روزانه
آرشیو مطالب
صفحات جانبی