تبلیغات
FC Barcelona - مارتینو: اینجا پیروزی کافی نیست

بازدید : مرتبه
تاریخ : یکشنبه 19 آبان 1392
جراردو مارتینو پیش از بازی امشب تیمش مقابل بتیس درباره انتقادها از شیوه بازی تیمش گفت: باید همچنان بر روی پیشرفت همه‌جانبه تیم کار کنیم. وقتی تیم پیشرفت کند، بازیکنان هم بهتر می‌شوند. می‌دانیم که گاهی فقط پیروزی در یک مسابقه کافی نیست؛ باید عالی کار کنیم.

وی اظهار داشت: بارسا بازیکنانی دارد که نشان می‌دهد تیم نمی‌تواند بد بازی کند و فقط برنده شود. ما در مرحله‌ای هستیم که عملکرد ما قابل قبول است اما جای بسیار زیادی برای پیشرفت دارد. بارسلونا همیشه این بحث‌ها را بیشتر می‌کند. انتقاد از خود خوب است.
سرمربی بارسا ادامه داد: باید تیم حریف را در نیمه خودشان تحت فشار قرار دهیم تا بتوانیم بیشتر کنترل بازی را در دست داشته باشیم. باید کمی روی بازی خودمان و تحت فشار قرار دادن حریف هوشیار‌تر باشیم.

مارتینو خاطرنشان کرد: دو مصدومیت مسی کمی او را عقب نگه داشت و او مصمم است به دوران اوجش برگردد. زمانش کِی خواهد بود؟ درباره مسی نمی‌شود حدس زد. نمی‌توانم به شما اطمینان بدهم که فابرگاس بهتر از مسی خواهد شد اما چیزی که می‌دانم این است که بین این دو بازیکن تله‌پاتی وجود دارد. همه بازیکنانی که عالی کار می‌کنند، عالی با هم کنار می‌آیند.

لطفا نظر یادتون نره


ارسال توسط ali yuosefi
تیمهای دیگر بارسلونا
تیم«B»، تیم جوانان، تیم بانوان و...
كلیك كنید

اسکوربورد بازی بارسا

یكشنبه 21 اردیبهشت 1393

لالیگا هفته 37

                   

الـچـه         _           بارسلونا

ورزشگاه: مانوئل والرو

ساعت 21:30 (ایران)نتیجه بازی قبل

شنبه 13 اردیبهشت 1393

لالیگا هفته 36

                   

بارسلونا         2_2         ختـافه

ورزشگاه: نیوكمپ

گلها: مسی - الكسیس

امکانات جانبی

پیوند های روزانه
آرشیو مطالب
صفحات جانبی