تبلیغات
FC Barcelona - آدریانو: بارسلونا به فتح سه‌گانه فکر می‌کند

بازدید : مرتبه
تاریخ : یکشنبه 21 مهر 1392
هافبک برزیلی بارسلونا قرارداد با خراردو مارتینو را تصمیمی درست دانست. او گفت با آمدن این مربی آرژانتینی بارسلونا دوباره به فتح سه‌گانه فوتبال اسپانیا و اروپا چشم دوخته است.
آدریانو کوریا پس از آسیب‌دیدگی جوردی آلبا به مهره‌ای ثابت در ترکیب آبی-اناری‌ها تبدیل شده است. او در گفت‌وگویی که با شبکه بارسلونا داشت، از آغاز خوب این تیم در فصل جدید لیگا ابراز خوشحالی کرد. او گفت: فصل را بسیار خوب شروع کرده‌ایم و این ما را خوشحال می‌کند با این حال نباید مغرور شویم؛ چرا که راهی طولانی را در پیش داریم. باید بازی به بازی بهتر شویم و از اشتباهات خود درس بگیریم.

بارسلونا باید در 13 روز 5 بار به میدان برود و این می‌تواند روی عملکرد بازیکنان این تیم تاثیر بگذارد. آدریانو در این باره گفت: برای قهرمانی در لیگا نباید در هیچ دیداری سهل‌انگاری کرد. باید تا قبل از جشن‌های سال نو با اقتدار برابر حریفان خود ظاهر شویم تا در سال جدید به مشکلی برنخوریم و با روحیه بالا به میدان برویم.

مدافع برزیلی بارسلونا درباره ال‌کلاسیکو که قرار است 26 اکتبر در نوکمپ برگزار شود، گفت: بدون شک فضای ال‌کلاسیکوی امسال متفاوت خواهد بود. بازیکنان بارسلونا در بهترین شرایط بدنی خود برابر حریف به میدان خواهند رفت. انگیزه زیادی برای پیروزی و کسب سه امتیاز در این دیدار داریم.

بارسلونا با هدایت خراردو مارتینو فصل بسیار خوبی را در رقابت‌های لیگا پشت سر می‌گذارد و در هر هشت بازی خود به پیروزی رسیده است. آدریانو قرارداد با این مربی آرژانتینی را تصمیمی درست دانست و گفت: مارتینو باعث شده است تا بارسلونا دوباره پیشرفت کند و به روزهای اوجش برگردد. الان دوباره می‌توانیم به کسب سه‌گانه فوتبال اروپا و اسپانیا فکر کنیم.

لطفا نظر یادتون نره


ارسال توسط ali yuosefi
تیمهای دیگر بارسلونا
تیم«B»، تیم جوانان، تیم بانوان و...
كلیك كنید

اسکوربورد بازی بارسا

یكشنبه 21 اردیبهشت 1393

لالیگا هفته 37

                   

الـچـه         _           بارسلونا

ورزشگاه: مانوئل والرو

ساعت 21:30 (ایران)نتیجه بازی قبل

شنبه 13 اردیبهشت 1393

لالیگا هفته 36

                   

بارسلونا         2_2         ختـافه

ورزشگاه: نیوكمپ

گلها: مسی - الكسیس

امکانات جانبی

پیوند های روزانه
آرشیو مطالب
صفحات جانبی