تبلیغات
FC Barcelona - اولین قهرمانی مارتینو با بارسلونا

بازدید : مرتبه
تاریخ : پنجشنبه 7 شهریور 1392
بارسلونا و اتلتیکو مادرید در نوکمپ به تساوی بدون گل رسیدند و بارسا توانست با گل زده بیشتر در خانه حریف فاتح سوپرجام شود. بازی رفت دو تیم در ویسنته کالدرون به تساوی یک بر یک انجامید.
بارسا در این دیدار نشانی از تیم همیشگی نداشت و آشفتگی و بی‌دقتی در بازی این تیم بارز بود. پاس‌های آنها مانند همیشه نبود. سیمئونه تیمی بسیار سازمان‌یافته را به میدان فرستاده بود و بارسا نمی‌توانست دروازه تیبو کورتوا را با خطر خاصی مواجه کند. در آن سو اتلتیکو در حملات نه بازیکنان زیادی داشت و نه رادامل فالکائو را. آنها هم نمی‌توانستند چندان به موقعیت برسند اما در معدود فرصت‌هایشان ویکتور والدس درخشید و مانع گل خوردن تیمش شد. دیگر بازیکن خوب بارسا در این دیدار نیمار بود که هرچند بسیار ناهماهنگ با دیگر بازیکنان بود اما در لحظاتی تکنیک تماشایی خود را به رخ کشید.

لیونل مسی و نیمار در ترکیب ثابت بارسا حضور داشتند و داوید ویا هم در ترکیب اتلتیکو بود. همچنین سسک فابرگاس به جای آندرس اینیستا در خط میانی بارسا بازی می‌کرد.
تنها موقعیت قابل ذکر نیمه اول برای اتلتیکو بود. فیلیپه لوییس، مدافع چپ اتلتیکو به پیش تاخت و توپ را به آردا توران سپرد. آردا با گذر از جرارد پیکه شوتی محکم زد که والدس آن را عالی دفع کرد.

دو تیم در نیمه دوم هم موقعیت‌های خاصی نداشتند. اما تنش بین بازیکنان بسیار بالا بود و در نهایت فیلیپه لوییس در دقیقه 81 اخراج شد. او از ابتدای بازی با دنی آلوز و مسی تنش داشت و در نهایت زمانی که آلوز تلاش کرد بدون توپ روی او خطا کند او لحظاتی بعد با آرنج به صورت آلوز کوبید و کارت قرمز گرفت.
دیگر بازیکن اخراجی اتلتیکو آردا بود که البته 20 دقیقه بعد از تعویض، و از روی نیمکت اخراج شد. اتلتیکو البته خوش‌اقبال بود که یکی دیگر از بازیکنانش به دلیل لگد کردن کمر آلوز کارت قرمز نگرفت.

بهترین فرصت برای گل‌زنی بارسا در دقیقه 89 پیش آمد. خوان‌فران ساق پای پدرو تازه‌وارد را زد و داور اعلام پنالتی کرد. مسی پشت توپ ایستاد اما ضربه او به تیر دروازه خورد و برگشت.
در نهایت تاتا مارتینو توانست اولین قهرمانی خود را با بارسا جشن بگیرد.

لطفا نظر یادتون نره


ارسال توسط ali yuosefi
تیمهای دیگر بارسلونا
تیم«B»، تیم جوانان، تیم بانوان و...
كلیك كنید

اسکوربورد بازی بارسا

یكشنبه 21 اردیبهشت 1393

لالیگا هفته 37

                   

الـچـه         _           بارسلونا

ورزشگاه: مانوئل والرو

ساعت 21:30 (ایران)نتیجه بازی قبل

شنبه 13 اردیبهشت 1393

لالیگا هفته 36

                   

بارسلونا         2_2         ختـافه

ورزشگاه: نیوكمپ

گلها: مسی - الكسیس

امکانات جانبی

پیوند های روزانه
آرشیو مطالب
صفحات جانبی