تبلیغات
FC Barcelona - تیتو: ارزش واقعی، کسب هر9 امتیاز ممکن است

 او از جایگاه ویژه این بازی را دنبال می کرد ولی در پایان بازی در کنفرانس خبری شرکت کرد. تیتو در صحبتهایی گفت:« مسائلی هست که باید در آنها بهتر شویم. تیم ما درماه مارس به مراتب بهتر از الان بازی خواهد کرد. این موضوعی منطقی است. چرا که تیم ما ریتم می گیرد و با گذشت زمان روی غلتک می افتد.»

مربی بارسا در مورد بازی دیشب گفت:« مهم این بود که در این بازی گلی دریافت نکردیم. ما به خوبی بازی را تحت کنترل داشتیم و موقعیت های خوبی خلق کردیم. در نیمه دوم، اندکی خستگی ورزشگاه برنابئو روی بازیکنان ما اثر گذاشت و این مشهود بود.»


تیتو در مورد بازیکنانش به صورت فردی صحبت کرد و گفت:« سسک بازی خیلی خوبی را انجام داد. او موقعیت های واضح گلی داشت که در حالت عادی معمولا آنها را تبدیل به گل می کرد. سانگ هم بازی خوبی را انجام داد. او تنها چندروز است که با ما تمرین می کند ولی خیلی خوب ریتم تیم را یافته. او بازیکن باهوشی است و به خوبی با دیگران ارتباط برقرار می کند. »

مربی بارسا ادامه داد:« ما بعد از ارائه یک بازی خوب در برنابئو واقعا خسته بودیم. اینیستا برای 3 بازی در میدان بود و او جزو کسانی بود که بیشترین دقایق را برای تیم بازی کرده.»

ویلانووا ادامه داد:«فکر می کنم که در مقابل رئال هم بازی خوبی ارائه دادیم. در آن بازی که 10 نفره بودیم، ما تیم برتر میدان بودیم. حال در نیمه اول بازی با والنسیا هم خیلی خوب بودیم. در طول فصل سطح بازی ما بهبود می یابد. مهم این بود که فصل را با کسب هر9 امتیاز ممکن شروع کرده ایم.»

تیتو درمورد برتری 5 امتیازی تیمش نسبت به رئال گفت:«ارزش واقعی این است که ما توانسته ایم در 3 بازی اولمان 9 امتیاز بگیریم. نمی خواهم به عملکرد دیگران نگاه کنم.»

تعویض دانی آلوس در جریان بازی نکته دیگری بود که تیتو درموردش صحبت کرد و درنهایت سوالی درمورد ناراحتی کریس از او پرسیده شد که تیتو از پاسخ به آن طفره رفت و گفت:«دانی آلوس به خاطر مصدومیت تعویض شد. من باید نگران بازیکنان خودم و روحیه آنها باشم. ماجرای رونالدو من را نگران نمی کند. نمی دانم او در چه شرایطی است.»
تیمهای دیگر بارسلونا
تیم«B»، تیم جوانان، تیم بانوان و...
كلیك كنید

اسکوربورد بازی بارسا

یكشنبه 21 اردیبهشت 1393

لالیگا هفته 37

                   

الـچـه         _           بارسلونا

ورزشگاه: مانوئل والرو

ساعت 21:30 (ایران)نتیجه بازی قبل

شنبه 13 اردیبهشت 1393

لالیگا هفته 36

                   

بارسلونا         2_2         ختـافه

ورزشگاه: نیوكمپ

گلها: مسی - الكسیس

امکانات جانبی

پیوند های روزانه
آرشیو مطالب
صفحات جانبی